ردیاب فندکی خودرو

ردیاب های خودرو به سمتی حرکت می کنند که از دید افراد پنهان بمانند و به طور مخفی و نامحسوس در وسایل نقلیه عمل کنند. ردیاب شارژر فندکی نیز یکی از این مدل ردیاب هاست که با پیشرفت تکنولوژی طراحی شده است. همانطور که از نامش پیداست، جی پی اس فندکی همانند شکل ظاهری فندک ماشین طراحی شده تا قابل شناسایی و تشخیص نباشد. GPS فندکی جزو ردیاب های مخفی تلقی می شود و در زیر گروه ردیاب های Plug and Play قرار می گیرد. این نوع جی پی اس ها آن دسته ای هستند که در سوکت یا جای مخصوص فرو می روند و آماده به کار می شوند. برای آشنایی بیشتر با ردیاب جی پی اس فندکی با ما همراه باشید …

ردیاب فندکی چه نوع ردیابی است؟

ردیاب‌های فندکی که به آن ها شارژر فندکی نیز می گویند، وسیله ای کوچک و کم حجم هستند که مانند فندک خودرو طراحی شده اند. این نوع طراحی باعث می شود از دید سارقان دور بمانند و ظاهر خود را حفظ کنند. برای استفاده از این ردیاب مخفی، باید آن را درون سوکت فندک خودرو قرار دهید. جی پی اس فندکی به روی هر وسیله و خودرویی که دارای جای فندک باشد، نصب می شود. یکی از بزرگ ترین مزیت های GPS های فندکی این است که به راحتی و بدون هزینه اضافه نصب می شوند و قابل حمل هستند.

برخلاف تصور بسیاری از افراد، این ردیاب مخفی قابلیت ها و عملکرد ردیاب های سیمی و دیاگی را دارد. به دلیل ارتباطی که با بخش درونی خودرو ایجاد می شود، می توانید از وضعیت احتراق و روشن یا خاموش بودن موتور خودرو مطلع شوید. به کمک این ردیاب میزان سرعت و رفتار راننده بررسی شده و این امکان را خواهید داشت که در پنل اختصاصی، مسیرها و ساعات حرکتی فرد را کنترل کنید. این قابلیت ها برای کنترل رانندگان ناوگان مناسب خواهد بود.

معرفی قابلیت های جی پی اس

این GPS کوچک تمامی قابلیت ها و ویژگی های یک ردیاب را داراست و می تواند به طور دقیقی موقعیت مکانی وسیله شما را ردیابی کند.

ردیاب شارژر دارای دکمه اضطراری یا SOS

یکی از مهم ترین و بهترین ویژگی های ردیاب های مخفی این است که مجهز به دکمه “کمک اضطراری” یا “SOS” هستند. مواقعی که شما دچار مشکل شده اید یا حادثه ای پیش آمده است، می توانید به راحتی این دکمه را فشار دهید. در این شرایط، ردیاب به شماره های تنظیم شده به روی آن، به صورت خودکار هشدار می فرستد و دیگران را از شرایط پیش آمده مطلع می کند.

GPS فندکی، امکان تبدیل به شارژر شدن دارد

همانطور که پیش تر گفتیم، به ردیاب های فندک ، ردیاب شارژر نیز می گویند. از آنجایی که این جی پی اس در سوکت جای فندک ماشین نصب می شود، به باتری ماشین دسترسی خواهد داشت. به همین دلیل یک یا دو پورت USB به روی ردیاب قرار داده اند تا بتوانید وسیله های مختلف تان از جمله گوشی را شارژ کنید.

عملکرد مشابه مانند باقی ردیاب‌های خودرو

جی پی اس خودرو مخفی مانند باقی جی پی اس ها می تواند موقعیت دقیق وسیله شما را ردیابی و ارسال کند، مجهز به سیستم های سیگنال یابی GPS و GSM هستند و به صورت جهانی عمل می کند. این ردیاب ها نیز می توانند موقعیت مکانی خودرو را با فاصله زمانی چند ثانیه ای برای شما ارسال کنند.

بررسی سرعت و رفتار راننده به کمک ردیاب شارژر خودرو

ردیاب مخفی فندکی این امکان را به شما می دهد تا میزان سرعت و نوع رفتار خود هنگام رانندگی را کنترل کنید. اگر با سرعت غیر مجاز حرکت کنید، ردیاب برای شما اخطاری را ارسال خواهد کرد. همچنین زمانی که رفتار غیر عادی و خارج از الگو رخ دهد، این GPS برای شما هشدار می فرستد.

مزایای خرید جی پی اس فندکی چیست؟

 • نصب آسان و بدون هزینه: کافی است سر ردیاب را به بخش فندک ماشین متصل کرده و آن را به داخل فشار دهید تا کار خود را آغاز کند.
 • شارژ وسیله ها: ردیاب های فندکی شارژر نیز هستند و دارای دو پورت USB با تایپ C می باشند. به کمک این دو پورت می توانید وسایل مختلفی مانند گوشی را شارژ کنید.
 • پنهان از دید سارقان: GPS های فندکی کوچک بوده و به دلیل ظاهر فندک مانندشان بیشتر از باقی ردیاب ها مخفی می مانند.
 • دارای باتری درونی به عنوان پشتیبان
 • بررسی و ثبت موقعیت مکانی و نمایش راه و جاده برای راننده
 • دارای اپ یا وب سایت اختصاصی برای بررسی جزئیات هر سفر
 • امکان بررسی شرایط روشن و خاموش بودن موتور
 • دریافت اعلان هنگام از کار افتادن ردیاب
 • صرفه جویی درخرید جی پی اس اضافه با جا به جایی این قطعه بین خودروهای دیگر
 • در صورت لزوم و در شرایط بحرانی، جی پی اس فندکی با تماس، تبدیل به شنود درون خودرویی می شود

قیمت و نحوه خرید ردیاب های شارژر

ردیاب‌های فندکی با توجه به نوع برند، کیفیت و قابلیت های شان رنج قیمتی مختلفی دارند. شما می توانید این مدل از ردیاب ها را در وب سایت سبد جت بررسی کنید. سبد جت یکی از معتبر ترین و بهترین وب سایت های فروش محصولات مختلف از جمله انواع GPS است که کالاهای خود را با ضمانت برای شما ارسال می کند.

ردیاب های فندکی یکی از بهترین و مناسب ترین ردیاب ها برای خودرو هستند که علاوه بر ارسال موقعیت مکانی، کاربردهای متفاوت دیگری نیز دارند. این ردیاب ها به راحتی مخفی می شوند و دور از چشم سارقان قرار می گیرند. شما می توانید برای بالا بردن میزان امنیت خود و عزیزان تان یکی از جی پی اس ها را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

برای مشاهده دیگر مدل های ردیاب (جی پی اس) سبدجت کلیک کنید

سوالات متداول

 • ردیاب فندکی خودرو چیست؟

به جی پی اس هایی که به جای فندک خودرو، درون سوکت آن قرار می گیرند و نصب می شوند، ردیاب فندکی خودرو می گویند. این وسایل شکلی همانند فندک ماشین دارند اما عملکرد یک ردیاب کامل را دارا هستند.

 • آیا جی پی اس های شارژر فندکی می توانند مانند فندک خودرو عمل کنند؟

برخی از این ردیاب ها هوشمند بوده و مانند فندک خودرو در مواقعی که لازم دارید، داغ می شوند تا سیگار خود را روشن کنید. اما بسیاری از آن ها تنها شکل ظاهری مشابهی دارند تا راحت تر از دید سارقان استتار شوند.

 • مهم ترین قابلیت ها و مزایای خرید GPS های فندکی چیست؟
 1. امکان تبدیل شدن به شنود
 2. دارای پورت های شارژر
 3. دارای دکمه کمک اضطراری
 4. نصب آسان و بدون هزینه
 5. امکان حمل و نقل آسان ردیاب
 6. مناسب برای خودروهای سواری، کمپانی های حمل و نقل و مدیریت ناوگان