دزدگیر سیمکارتی

دزدگیر سیمکارتی اماکن یکی از انواع تجهیزات حفاظت، امنیتی و نظارتی موجود در بازار است که برای نصب در منزل و مکان های مختلف به کار می رود. با خرید و نصب دزدگیر سیمکارتی می توان امنیت خانه و محل کار خود را به حداکثر ممکن رساند. به دلیل اتصال سیمکارتی این نوع دزدگیرها، می توانید از راه دور و به کمک اپلیکیشن نیز بر سیستم امنیتی اماکن و منزل خود نظارت داشته باشید.

مزایای خرید دزدگیر سیمکارتی اماکن

بدون شک استفاده از تکنولوژی‌های جدید مزایای زیادی می‌تواند داشته باشد، این اصل برای دزدگیر بیسیم نیز صادق بوده و این محصولات نیز با مزایا و ویژگی‌هایی که دارند، خرید و استفاده از آن را به الزام تبدیل می‌کند. در ادامه به برخی از این مزایا و ویژگی‌ها می‌پردازیم:

1. ایمنی بیشتر

زمانی که فردی بخواهد وارد خانه شما شود، می تواند به راحتی سیستم های هشدار بدون سیمکارت را با قطع برق و قطع خطوط تلفن از کار بیندازد. چنین اتفاقی برای دزدگیرهای سیمکارتی رخ نمی دهد. چرا که این سیستم با کمک سیمکارت درونی اش به فعالیت خود ادامه می دهد.

2. قیمت دزدگیر سیمکارتی منزل

شما می توانید با هزینه ای کم، محل زندگی و کار خود را به یکی از بهترین سیستم های امنیتی موجود در بازار مجهز کنید. با خرید دزدگیر سیمکارتی، از بروز حوادث پر هزینه تر جلوگیری کرده و همواره بر امنیت محیط نظارت داشته باشید. این دستگاه با برندهای مختلفی در بازار خرید و فروش می شود که یکی از آن ها برند کروی kerui است. برند کروی دزدگیر سیمکارتی ارزان و با کیفیتی را به شما ارائه می دهد.

3. نصب سریع و آسان دزدگیرهای سیمکارتی

از دیگر مزایای خرید دزدگیر سیمکارتی منزل نحوه نصب آن است. معمولاً این نوع سیستم ها جزو گروه دزدگیر بیسیم قرار می گیرند و نیازی به سیمکشی ندارند. در نتیجه شما می توانید در هر نقطه دلخواهی، این سیستم را نصب کرده و از آن بهره مند شوید.

4. دارای باتری درونی و پشتیبان

دزدگیر های سیمکارتی منزل به باتری پشتیبان مجهز هستند و این یکی دیگر از مزیت های آن هاست. زمانی که منبع تغذیه اصلی قطع شود شما همچنان می توانید خانه یا محل کار خود را تحت نظر داشته باشید. چرا که باتری پشتیبان درونی شروع به فعالیت خواهد کرد.

نحوه عملکرد دزدگیرهای سیمکارتی چگونه است؟

با نصب دزدگیر سیمکارتی، منزل شما به یک سیستم امنیتی آلارم دار مجهز می شود. زمانی که ورود غیر مجازی رخ دهد، سنسورهای تشخیص حرکت هشداری را به پنل مرکزی ارسال می کنند. این هشدار باعث به صدا درآمدن آژیر بلندی می شود. صدای آژیر باعث جلب توجه همسایگان و پلیس شده و همچنین موجب فرار فرد خاطی خواهد شد.

علاوه بر این، سیمکارتی که درون دزدگیرهای اماکن قرار دارد، هشداری را به صورت پیامکی و یا از طریق تماس با شماره های اضطراری وارد شده، ارسال می کند. این هشدار زمان ورود غیر مجاز را ارسال کرده و به شما اطلاع می دهد که امنیت خانه در خطر است.

سنسورها و لوازم جانبی دزدگیرهای سیمکارتی

وجود سنسورهای مختلف در سیستم و پنل مرکزی دزدگیر، میزان امنیت را بالاتر می برد. به طور کلی دزدگیر های سیمکارتی منزل به سنسور چشمی تشخیص حرکت مجهز هستند که کوچک ترین حرکات را تشخیص داده و هشدار ارسال می کند. شما می توانید به کمک این سنسور، مناطق مختلف را دسته بندی کرده و برای هر یک، نوع نظارت خاصی را مشخص کنید.

علاوه بر سنسور داخلی وسیله، لوازم جانبی و سنسورهای دیگری هستند که می توان به صورت جداگانه آن ها را تهیه کرد. سنسور تشخیص دود و آتش یا سنسورهای درب و پنجره نیز به کمک سیستم مرکزی دزدگیر عمل می کنند. با نصب و خرید هر یک از این لوازم جانبی دزدگیرهای سیمکارتی اماکن، خیالی آسوده تر خواهید داشت.

قیمت دزدگیر سیمکارتی منزل

قیمت دزدگیر سیمکارتی اماکن با توجه به مدل و نوع آن متفاوت است. برخی از دزدگیرها گران تر و برخی دیگر ارزان تر هستند. هنگام خرید دزدگیر سیمکارتی باید به نیازهای خود توجه کنید و مطابق با آن ها، مدل مناسب را خریداری نمایید. دزدگیر سیمکارتی ارزان و گران، هردو می توانند برای نصب در منزل مناسب باشند. با اینحال سیستم های پیشرفته تر امکانات بیشتری را در اختیار خریداران می گذارند.

سوالات متداول

 • دزدگیرهای سیمکارتی برای چه اماکن و نقاطی مناسب هستند؟
  این نوع دزدگیرها برای نصب در منزل، محل کار، ویلا و کارخانه مناسب هستند.
 • با خرید دزدگیر سیمکارتی چه اقلامی برای من ارسال می شوند؟
  بسته به نوع دزدگیری که انتخاب می کنید، پکیج ارسالی متفاوت خواهد بود. توجه داشته باشید که برخی از اقلام مانند مادون چشمی قرمز یا سنسورهای درب و پنجره باید جداگانه خریداری شوند.
 • نصب دزدگیرهای اماکن سیمکارتی چگونه است؟
  این سیستم نیازی به سیم کشی ندارد و شما می توانید آن را به راحتی در هر نقطه ای نصب کنید.
 • آیا با خرید و نصب دزدگیر سیمکارتی منزل، می توانم نظارتی دائم به خانه ام داشته باشم؟
  بله. شما می توانید مناطق مختلف خانه تان را محدوده بندی کنید و برای هر محدوده نوع نظارت را مشخص کنید. همچنین با وجود سنسور تشخیص حرکت، هرگونه ورود غیر مجازی بررسی و اعلام می شود.
 • سیمکارت درون دستگاه چه فایده ای دارد؟
  زمانی که سیمکارتی را درون دزدگیر قرار می دهید، می توانید قابلیت ارسال پیامک