روش‌های کسب درآمد با دستگاه برش محافظ صفحه نمایش TPU (هیدروژل)

روش های کسب درآمد با دستگاه برش گلس
۵/۵ - (۱ امتیاز)

شاید در لحظه اول که با این دستگاه آشنا شدید به فکر این افتادید که همه نوع محافظ ها را تولید میکنید و به صورت عمده میفروشید! اما خیر این دیدگاه اشتباه است. کار و کسب درآمد با این دستگاه مانند سایر کسب و کارها نیازمند بازارسنجی و استراتژی است که در ادامه به چندین استراتژی میپردازیم.

اول اینکه باید بدانید در بازار ایران گلس عمده از ۸ هزار تومان وجود دارد و محافظ خام این دستگاه برای یک گوشی (در تاریخ نوشتن این مقاله) هزینه ای حدوداً ۳۹ هزارتومان دارد بنابراین مناسب برای تولید عمده همه مدل دیوایس ها نمیباشد.

امااا …

از نظر ما این دستگاه مناسب برای تولید محافظ صفحه نمایش مدل‌هایی از گوشی و تبلت می‌باشد که یا تازه وارد بازار شده و محافظ صفحه آن ها در بازار هنوز موجود نشده است. شما در این برهه زمانی میتوانید از این خلع استفاده کنید و این نوع محافظ ها را تولید و با قیمت دلخواه روانه بازار کنید.

یکی دیگر از استراتژی های کار با این دستگاه این است که شرکت‌هایی که در ایران کمتر مورد توجه عموم قرار گرفته اند  و یا به دلیل قدیمی بودن مدل ها، محافظ صفحه نمایش آن ها در بازار وجود ندارند؛ مانند نوکیا، ال جی، هانر و برند هایی از این دست لوازم جانبی علی الخصوص محافظ های صفحه آن ها در بازار یا کمیاب میباشد و یا وجود ندارد، بنابراین شما میتوانید این نوع شرکت ها را مورد هدف قرار داده و مدل های آن ها شناسایی کرده و از پیش تولید کرده و با قیمت مناسب پخش کنید و یا بر اساس سفارش گیری با حاشیه سود بالاتر تولید کنید. 

یکی دیگر از استراتژی جهت کسب درآمد با این دستگاه این است که به دلیل انعطاف پذیری فوق العاده بالایی که این متریال دارد میتوان برای گوشی های با صفحه نمایش خمیده استفاده نمود و به دلیل اینکه محافظ های شیشه ای در صفحه های خمیده به درستی نصب نمیشود و در قسمت های خمیده دچار حباب هوا میشود. بنابراین برای این گوشی ها بهترین ومحبوب ترین متریال Tpu میباشد.

 در نهایت  

با وجود ارزش مبلغی دیوایس ها اکثر مشتری ها تمایل به محافظت از بدنه در برابر خط و خش دیوایس های خود دارند. در این صورت نیز این دستگاه به کمک شما می آید. چرا که توانایی برش محافظ برای بدنه گوشی ها، تبلت، واچ و ایرپاد را دارد. و چون در بازار مدل های محدودی از این محصول وجود دارد شما از این طریق هم میتونید کسب درآمد داشته باشید و نگرانی از بابت رقابت قیمتی نداشته باشید. 

سوالات متداول

این دستگاه چه نوع محافظی را برش میدهد؟ ایا مواد اولیه این دستگاه رو دارید؟ قیمتش چنده؟ و قیمت مواد اولیه چطور محاسبه میشه؟

این دستگاه محافظ هایی با جنس پلاستیک TPU را برش میدهد، ضخامت آن نازک و به عنوان ضد خش میباشد و قابل انعطاف است. بله ما مواد اولیه این دستگاه را داریم. قیمت مواد اولیه بر اساس شیت محاسبه میشود. هر شیت فقط برای یک دیوایس استفاده میشه. برای مشاهده لیست مدل ها همراه با قیمت وارد لینک مقابل شوید: محافظ های طرح دار برای بدنه موبایل (بک اسکین)

آیا دستگاهی دارید که محافظ های شیشه ای را برش بدهد؟

به طور کلی روند تولید محافظ صفحه نمایش شیشه ای (گلس شیشه ای) طی فرایند پیچیده ای تولید میشود و نیازمند دستگاه های صنعتی مختلفی میباشد که فارغ از بحث نیروی انسانی و مساحت مورد نیاز جهت ایجاد کارگاه، صرفا جمع مبلغ حدودی این دستگاه های مورد نیاز بیشتر از ١٠٠ هزار دلار میباشد و به دلیل رقابتی بودن این حوزه و بحث دستمزد نیروی انسانی و سایر هزینه ها تا به امروز تولید صنعتی این محصول در کشور توجیه اقتصادی نداشته و تاجران، واردات این محصول را ترجیح داده اند. بنابراین تولید عمده محافظ صفحه نمایش شیشه ای صرفه اقتصادی ندارد.

تعداد تولید محافظ صفحه نمایش TPU در روز چقدر است؟

با دستگاه برش محافظ صفحه نمایش TPU با در نظر گرفتن زمان قرار دادن و برداشتن محافظ صفحه نمایش در دستگاه توسط اپراتور و زمان برش محافظ صفحه نمایش حداکثر یک دقیقه زمان نیاز دارد. بنابراین اگر فقط در روز ۴ ساعت با دستگاه کار کنید حدوداً ٢۴٠ عدد قابل تولید است.

مدل های موبایل برای برش را چگونه باید پیدا کنیم؟ آیا طرح دلخواه را برش میدهد؟

این دستگاه الگو برش تمام برند و مدل های موبایل، تبلت و واچ های هوشمند و… موجود در بازار را در نرم افزار خود موجود دارد و دائما نرم افزار در حال بروزرسانی میباشد و با تولید دیوایس جدید در نرم افزار الگو برش را موجود میشود. طرح دلخواه فقط به صورت مستطیل میتوانید ابعاد به دستگاه بدید.

به نظر شما استفاده از این دستگاه در چه مواردی دیگر توجیه اقتصادی دارد؟ در کامنت بنویسید تا ما هم نظر خودمون رو بگیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *