سبدجت نماینده رسمی ردیاب سینوترک

ردیاب های برند سینوترک(sinotrack)

یکی از شرکت هایی که امروزه در زمینه ردیاب ها مختلف فعالیت میکند برند SinoTrack میباشد.

امروز خبرهای دزدیده شدن و به سرقت رفتن انواع وسایل نقلیه از قبیل خودرو، موتور سیکلت و … شنیده می شود. در قدیم الایام هم میزان وسایل نقلیه کم بود و هم میزان سرقت خودرو ها کم بود. متاسفانه با افزایش خودروها میزان دزدیده شدن آن ها نیز افزایش یافت. بسیاری از شرکت ها چاره ای برای این موضوع اندیشیده اند. یکی از این شرکت ها، سینوترک است. فروشگاه اینترنتی سبد جت یکی از معتبرترین نمایندگی سینوترک هست.

برند سینوترک در تلاش است با ساخت انواع ردیاب ها، میزان امنیت انواع وسایل نقلیه افزایش دهد.

ردیاب چیست؟

بدون شک کلمه جی پی اس به گوشتان خورده است. ردیاب جی پی اسی بسیار کوچک است که الویتش یافتن موقعیت مکانی است. شما توسط ردیاب های سینوترک می توانید موقعیت مکانی انواع وسایل نقلیه را بیابید.

دزدگیر بهتر است یا ردیاب

نکته قابل توجه این است که وجود هریک این دستگاه ها، امنیت وسایل نقلیه را افزایش می دهد اما میزان به سرقت رفتن خودرو را کاهش نمی دهد. دزدگیر عاملی بازدارنده محسوب می شود. اغلب دزدان خودرو، موتورسیکلت و… سراغ موارد آسان تر می روند؛ به آن معنا که اگر سارقان عوامل بازدارنده از قبیل دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و … را ببینند، به احتمال بسیار زیاد از سرقت آن وسیله نقلیه خودداری می کنند.

ردیاب ابزاری است که دور از دید و دسترس سارقان است. این مزیت ردیاب است بعد از سرقت وسایل نقلیه به کمکتان می آید. با استفاده از ردیاب می توانید علاوه بر لوکیشن، صداهای اطراف، هشدار سرعت غیر مجاز، هشدار خارج شدن از محدوده و … را دریافت کنید. البنه قابلیت ردیاب ها با توجه به نوعشان متفاوت است.

ردیاب مگنتی

ردیاب مگنتی یا ردیاب آهنربایی از آن دسته ردیاب هایی است که به تمامی اجسام آهنی می چسبد. این ردیاب ها محدود به وسایل نقلیه نمی شوند و می توان آن را به اجسام چسباند. از مزیت های این ردیاب علاوه بر یافتن موقعیت مکانی، نصب آسان آن است. جهت نصب تنها کافی است آن را به قسمت آهنی بچسبانید.

ردیاب دیاگی

ردیاب دیاگی یا OBD یکی از محبوب ترین ردیاب ها است. این ردیاب را در دیاگ خودرو، مانند فشار دادن فلش نصب می کنند. دیاگ خودرو از مزیت فوق العاده ای برخوردار است چرا که هم قابلیت نصب آسان برای تمامی اشخاص را داراست و نیاز به هیچگونه دستکاری در سیمکشی خودرو را ندارد. هم چنین این ردیاب در معرض دید سارقان نیست.

یکی از معروف ترین ردیاب های دیاگی، ردیاب دیاگی خودرو سینوترک مدل ST-902 می باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید ردیاب دور از دسترس سارقان باشد، خرید این ردیاب را پیشنهاد می کنم.

ردیاب های معمولی

ردیاب های معمولی نیز به ۲ دسته ردیاب با نصب آسان و ردیابی که به باطری وسایل نقلیه متصل می شود. ردیاب هایی هستند که نصب آن ها بسیار آسان است و نیازی به نصاب ندارند. شما کافیست کتابچه راهنما را بخوانید و طبق دستورالعمل رعایت کنید. دسته دوم ردیاب های معمولی از آن دسته ردیاب هایی است باید به باتری وسایل نقلیه متصل شود. این ردیاب ها نیاز به متخصص دارند و توصیه می شود کار را به آنان بسپارید.

ردیابی که نیاز به متخصص دارد

بسیاری از جی پی اس ها به علت دارایی امکانات فراوان و فناوری ها به روز، نصب آن ها نیاز به نصاب دارد و باید سیم کشی شود. برق ردیاب ها از باتری وسایل نقلیه تامین می شود. ردیاب خودرو sinotrack مدلST-906 از آن دسته ردیاب هایی است برای نصب نیاز به متخصص دارد. البته این نگرانی وجود دارد مبادا سارقان رله جی پی اس را قطع کنند. راه حل شرکت سینوترک برای این موضوع این است که ردیاب خودرو sinotrack مدل ST-906 مجهز به سیستم ضد لرزش کرده است. با این سیستم ردیاب هر گونه ضربه، قطعی و … را احساس طی پیامکی آن را به شما اطلاع می دهد. نکته قابل توجه این است حتی اگر ردیاب قطع شود، این ردیاب مجهز به باتری لیتیومی است که می تواند تا ۴۸ ساعت کار کند.

نمایندگی رسمی

ردیاب SinoTrack در ایران

فروش و پشتیبانی

 

معرفی برند ردیاب سینوترک

سینوترک از آن دسته شرکت هایی است که در حوزه ساخت لوازمی جهت افزایش امنیت وسایل نقلیه فعالیت می کند. این شرکت با ارائه ردیاب ها در انواع مختلف محبوبیت بسیاری در میان مشتریان یافته است. شرکت سینوترک با ارائه خدمات پس از فروش و خدمات عالی در تلاش است رضایت کاربران را جلب کند.

بهترین ردیاب سینوترک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بدون شک با وجود افزایش سرقت ها اغلب مردم در تلاش هستند بهترین نوع ردیاب را انتخاب کنند. یکی از نمایندگی های سینوترک فروشگاه اینترنتی سبد جت می باشد. شما می توانید مشخصات و ویژگی های بهترین ردیاب ها جهت حفظ وسایل نقلیه از سرقت را در ادامه مشاهده کنید.

  • سازگاری با وسایل نقلیه
  • امنیت
  • تجربه کاربران
  • اتصال افلاین
  • ضد آب بودن
  • قابلیت کار با پیامک

سازگاری با وسایل نقلیه

ردیابی که تهیه می کنید بهتر است تست کنید که با خودروی شما سازگاری داشته باشد و مشکلی نداشته باشد. در برخی از موارد ردیاب با خودرو ها تداخل دارند و به خوبی کار نمی کنند. ردیاب های سینوترک از این قاعده مستثنی هستند. طبق تجربه کاربران ردیاب های این برند با هر نوع خودرویی از نوع قدیمی و جدید تداخلی ندارد و به خوبی کار می کند.

بنابراین قبل از خرید ردیاب حتما به نوع عملکرد ردیاب توجه کنید. ناگفته نماند ردیاب را تنها برای خودرو ها استفاده نمی کنند. برای دریافت موقعیت مکانی افراد، اشیا و … نیز می توانید ردیاب تهیه کنید. شرکت سینوترک برای این موضوع چاره ای اندیشیده است. شما می توانید از ردیاب مگنتی (آهنربایی) سینوترک مدل ST-905 استفاده کنید. این ردیاب را می توانید به تمام اشیای فلزی بچسبانید. هم چنین نصب آن بسیار آسان است و نیازی به نصاب ندارد.

امنیت

میزان امنیت ردیاب ها باید مورد بررسی قرار گیرد. ردیاب ها اطلاعات بسیاری را به همراه دارد در نتیجه باید از امنیت بالایی برخوردار باشد که به راحتی نتوان آن را از کار انداخت. برند سینوترک ردیاب هایی دارد که حتی با از کار انداختن ردیاب قابلیت روشن ماندن و فعالیت از ۲۴ ساعت تا ۴۸ ساعت را نیز دارد.

تجربه کاربران

شرکت سینوترک در تلاش است با تولید ردیاب های متنوع و گوناگون رضایت کاربران را کسب نماید. این شرکت با پیشرفت تکنولوژی محصولاتش را نیز به روز می کند و امکانات مختلفی روی آن قرار می دهد.

اتصال افلاین

اتصال آفلاین از آن دسته ویژگی هایی است برای هر ردیابی واجب است. استفاده از ردیاب در وهله اول جهت دریافت لوکیشن وسایل نقلیه است. اگر ردیاب خودرو، موتور سیکلت یا هر نوع دیگر وسیله حمل و نقل اتصال آفلاین نداشته باشد، عملا تمامی هزینه ها هدر رفته است. اغلب ردیاب های سینوترک مجهز به قابلیت اتصال آفلاین است.

ضدآب

مهم ترین نکته برای انواع ردیاب ها به خصوص ردیاب های موتورسیکلت ضد آب بودن آن است. ردیاب ها باید به گونه ای باشند که در برابر تمامی شرایط از جمله رطوبت بالا، باران و … مقاومت بالایی داشته باشند و از کار نیوفتند. بنابراین قبل از خرید انواع جی پی اس ها تمامی مشخصات فنی آن ها را مشاهده کنید. یکی از محصولات با کیفیت سینوترک ردیاب موتور سیکلت SinoTrack مدل St-901 که هم قابلیت ارسال اطلاعات به صورت افلاین دارد و هم ضد آب می باشد. اگر برای موتورسیکلت خود می خواهید ردیابی تهیه کنید، خرید ردیاب موتور سیکلت SinoTrackمدل St-901 را توصیه می کنم.

قابلیت کار با پیامک

یکی از اپشن های موجود در ردیاب سینوترک امکان انجام تمامی فرمان ها و دستورات و دریافت اعلانات توسط پیامک است.

ویژگی های مشترک ردیاب های سینوترک

در ادامه قصد داریم اغلب ویژگی ها و مزایای موجود در ردیاب های متنوع سینوترک را معرفی کنیم.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، اهمیت وجود ردیاب بر هیچ کس پوشیده نیست. تنها با هزینه ای اندک آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت. در ادامه قصد داریم اغلب ویژگی ها و مزایای موجود در ردیاب های متنوع سینوترک را معرفی کنیم.

اغلب ردیاب های سینوترک اطلاعات موردنظرتان را از طریق پیامک و نقشه گوگل برای شما ارسال می کند. مهم نکته ردیاب های این برند مدت زمان ارسال اطلاعات است. طولانی ترین مدت زمان ارسال ۱ دقیقه است. شرکت سینوترک در تمامی ردیاب ها سنسور هشدار سرعت وجود دارد. سیستم هشدار سرعت به این گونه کار می کند که در صورت خارج شدن از محدوده سرعت برای شما SMS ارسال می شود. از مزایای ردیاب های سینوترک ارسال داده ها به صورت آنلاین و آفلاین است.

نتیجه گیری

با وجود افزایش سرقت خودرو بسیاری از شرکت ها در زمینه افزایش امنیت خودرو فعالیت می کنند. یکی از معروف ترین برندها در این حوزه، سینوترک می باشد. نمایندگی سینوترک را در تمامی کشورها خواهید یافت. فروشگاه اینترنتی سبدجت یکی از نمایندگی های معتبر سینوترک می باشد. اگر خواهان خرید ردیاب های سینوترک هستید می توانید به نمایندگی های SINOTRACK مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *