بهترین دزدگیر بیسیم منزل و اماکن

خرید بهترین دزدگیر بیسیم منزل و اماکن
چه امتیازی می دهید؟

در میان سیستم های امنیتی، دزدگیر های بیسیم منزل و اماکن جزو محصولات پر فروش بازار هستند. این دزدگیرها به دلیل امکانات و ویژگی هایی که دارند، برای نصب در محیط و ساختمان های مختلف مناسب خواهند بود. دزدگیر منزل و اماکن مدل های مختلفی دارند اما دزدگیر بیسیم را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای خرید و نصب در منزل دانست. در ادامه با ویژگی های این سیستم امنیتی و نظارتی آشنا خواهیم شد.

معرفی انواع دزدگیر بیسیم منزل و بهترین نوع آن

به طور کلی دستگاه های دزدگیر، به دو دسته سیم دار و بیسیم تقسیم می شوند. در میان دزدگیرهای بیسیم نیز تقسیم بندی های دیگری وجود دارد که هر یک را بررسی می کنیم.

دزدگیر بیسیم سیمکارتی

اگر در محدوده ای قرار دارید که دسترسی به خط تلفن دشوار است، بهترین گزینه، خرید دزدگیر بیسیم سیمکارتی منزل و اماکن خواهد بود. این نوع سیستم به دلیل اینکه با سیمکارت درونی شان فعالیت می کنند، می توانند جایگزین دزدگیرهای خطی شوند. زمانی که سرقت صورت گیرد، دزدگیر با شماره های ذخیره شده درون سیمکارت تماس برقرار می کند. برخی از مدل های دزدگیر سیمکارتی، امکان ارتباط دو طرفه نیز دارند.

دزدگیر بیسیم هوشمند

نوع دیگری از انواع دزدگیر منزل و اماکن، مدل هوشمند آن است. این سیستم نوع پیشرفته دزدگیر آژیری بوده که به تکنولوژی امروزی مجهز شده. معمولاً این سیستم یک صفحه هوشمند، اپلیکیشن اختصاصی و تماس گیر هوشمند دارد. زمانی که ورود غیر مجاز صورت گیرد، دزدگیر با شماره های ذخیره شده تماس گرفته و برای آن ها اعلان ارسال می کند. دزدگیر هوشمند یکی از بهترین مدل های دزدگیر بیسیم منزل و اماکن به شمار می آید.

مزایای خرید دزدگیرهای بیسیم منزل و اماکن

  • نصب ساده و بی دردسر در هر نقطه از خانه و ساختمان
  • کاهش هزینه به دلیل عدم نیاز به سیم کشی محیط و ساختمان
  • امکان برقراری ارتباط از راه دور و کنترل دستگاه
  • ارسال پیامک یا برقراری تماس در صورت بروز هر گونه خطر
  • دارای اپلیکیشن اختصاصی
  • با قابلیت افزایش سنسورها و چشمی های هم فرکانس
خرید بهترین دزدگیر بیسیم منزل و اماکن

نحوه نصب دزدگیرهای بیسیم چگونه است؟

یکی از مهم ترین مزایای این نوع سیستم که آن را تبدیل به یکی از بهترین دزدگیر های منزل و اماکن می کند، بیسیم بودن آن است. پس از خرید این دزدگیر، شما می توانید بدون نیاز به سیم کشی، آن را در هر نقطه ای نصب کنید. توجه داشته باشید که هر مدل دزدگیری، در یک ارتفاع و زاویه خاصی عملکرد مناسبی دارد.

همچنین برای افزایش تعداد سنسور و چشمی ها و یا نصب سیستم های دیگری مثل دزدگیر درب و پنجره، حتماً باید فرکانس دستگاه ها یکسان باشد. به عنوان مثال دستگاه های برند کروی KERUI با فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز کار می کنند و تنها با دستگاه های دیگر هم فرکانس همگام خواهند شد.

خرید و قیمت دزدگیر بیسیم منزل و اماکن

قیمت هر یک از سیستم های دزدگیر بیسیم با دیگری متفاوت است. هر سیستمی با توجه به امکانات و البته برند آن، قیمت گذاری خواهد شد. با اینحال بهترین دزدگیر های بیسیم منزل و اماکن نیز، قیمت معقولی دارند. همچنین خرید دزدگیر نسبت به پرداخت بیمه یا جبران خسارت، هزینه ای معقول تر خواهد بود. به طور کلی سیستم های امنیتی بیسیم کمی گران تر از دیگر سیستم ها هستند اما هزینه سیم کشی ندارند.

آیا خرید دزدگیر بیسیم گزینه بهتری نسبت به دزدگیرهای معمولی است؟

هر یک از این سیستم ها مزایا و معایب خود را دارند و شما باید با توجه به نیاز خود و آنچه که هزینه می کنید، سیستم دزدگیر را خریداری نمایید.

بهترین دزدگیر بیسیم منزل و اماکن کدام است؟

در میان دزدگیرهای بیسیم نیز هر یک ویژگی های خاص خود را دارند و نمی توان یک دزدگیر را به عنوان بهترین گزینه معرفی کرد. با اینحال دزدگیرهای سیمکارتی مزایای بیشتری نسبت به باقی مدل ها دارند.

آیا برای نصب دزدگیرهای بیسیم نیاز به متخصص داریم؟

همواره بهتر است افراد متخصص نصب سیستم های امنیتی را انجام دهند. چرا که این افراد به زوایا و ارتفاع نصب آگاهی کامل دارند. با اینحال شما می توانید بدون نیاز به سیم کشی و با تسلط کافی، دزدگیرها را نصب کنید.

مزایای خرید دزدگیر بیسیم منزل و اماکن چیست؟

عدم نیاز به سیم کشی، نصب آسان، نظارت ۲۴ ساعته با باتری پشتیبان، امکان برقراری ارتباط از راه دور، اپلیکیشن اختصاصی و ارسال پیامک یا برقراری تماس با شماره ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *