جدیدترین محصولات

 
مشاهده ردیاب ها

دزدگیر بهتره یا ردیاب؟

راهنما و آموزش نصبش هم با ما

 

فروشگاه اینترنتی سبدجت | لبخند تکنولوژی

در تابستان ۱۳۹۸ فعالیت خود را با هدف دسترسی آسان مصرف کننده ایرانی به کالا و تجهیزات فناوری روز دنیا آغاز نمودیم. با تلاش و تکیه بر همکاری تیمی توانستیم در مدت کمتر از یکسال مسیری آمیخته با موفقیت را طی کنیم و با تنوع بخشی به محصولات، جایگاه مثبتی در بین مشتریان فرهیخته خود داشته باشیم. ما تکنولوژی را با لبخند تقدیمتان می کنیم …

چه محصولاتی در سبدجت عرضه می شود؟

در حال حاضر محصولات فروشگاه اینترنتی سبدجت در سه حوزه اصلی کالای دیجیتال، امنیت خودرو و زیبایی و سلامت دسته بندی می شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

کالای دیجیتال

انواع پرینتر شامل پرینتر همراه، پرینتر لیبل زن، پرینتر عکس و پرینتر حرارتی از برندهای HPRT، PEKOKO و … به همراه لوازم جانبی و مصرفی پرینتر، انواع ویدئو پرژکتور قابل حمل BYINTEK، انواع دستگاه حکاکی و برش لیزری از جمله دستگاه لیزر حکاکی چوب، دستگاه لیزر حکاکی چرم و دستگاه لیزر حکاکی پلاستیک، برند NEJE، انواع اسکنر همراه از برند iScan و … تنهای بخشی از محصولات کالای دیجیتال سبدجت هستند.

امنیت و نگهداری خودرو

انواع دستگاه ردیاب خودرو و ردیاب موتورسیکلت، کیلس و دزدگیر خودرو از برندهای معروف مانند سینوترک (SINOTRACK) بخشی از دسته بندی امنیت خودرو هستند.

زیبایی و سلامت

انواع دستگاه لیفت و جوانسازی پوست مانند دستگاه آبرسان پوست، دستگاه آنالیز پوست، دستگاه جوانسازی و پاکسازی صورت، دستگاه رفع غبغب، دستگاه لیفتینگ گردن و صورت، دستگاه زاویه ساز صورت و … انواع ماساژور گردن و بدن، بادکش برقی، لوازم بهداشتی مانند مسواک برقی، انواع کالای آرایشی مانند پرینتر ناخن، کیت اکستنشن مو و … تنها بخش کوچکی از محصولات ما در حوزه سلامت و زیبایی است.