قطره نانو گلس آلمانی و کره ای دروغ؟ یا واقعی؟

چه امتیازی می دهید؟

مواد نانو گلس آلمانی و کره ای دروغ؟ یا واقعی؟

از حدود اردیبهشت ۹۸ که دستگاه و قطره نانو گلس وارد ایران شده است افرادی سود جو به بازار نانو گلس حجوم آوردند تا از بازار داغ این کسب و کار سواستفاده کنند. هر چند که اکثر مواقع هوشیاری به موقع خریدار از نیرنگ آنها با خبر شده اند.

لازم دانستم به عنوان شخص وارد و مسلط به این کسب و کار و دستگاه های موجود و قطره نانو گلس ، مطلب مهمی در ارتباط با مواد مصرفی دستگاه نانو گلس که دغدغه و سوال بسیاری از خریداران میباشد مطرح کنم.

از آنجایی که این پک نانو گلس ابداع و اختراع کشور چین میباشد و فقط این کشور آن را تولید و توزیع مینماید و هیچ کشور دیگری جز کشور چین آن را هم حتی نمیشناسد.
* استناد توضیح بالا را میتوانید با جستجو ساده در گوگل با کلمه دستگاه نانو گلس به انگلیسی nano coating machine متوجه میشوید که تمام سایت هایی که وجود دارد مربوط به کشور چین است.

و همینطور که دستگاه و قطره نانو گلس مربوط به کشور چین میباشد تمام مواد مصرفی هم ساخت همین کشور هست.

همه ما میدانیم که حک شدن یا لیبل اسم کشور آلمان germany یا کره و یا … میتواند رو همه کالا ها باشد و کار سختی نیست و دلیل بر آلمانی و کره ای و … بودن آن نمیباشد.

امیدوارم این مطلب برای رفع دغدغه و سوالات شما مفید باشه. برای سوالات خودتون میتوانید در واتساپ به شماره ۰۹۳۳۳۵۶۳۸۳۶ با پشتیبانی ارتباط داشته باشید. (در صورت نصب بودن واتساپ روی گوشی خود کلیک نمایید)

سوال اینجاست! حال شما چگونه مواد نانو گلس اصلی از فرعی را تشخیص بدهید؟
برای پاسخ این سوال کلیک نمایید تا در پست بعدی ویدیو کامل مربوط به بررسی تفاوت پکیج های نانو گلس را توسط تیم سبدجت مشاهده فرمایدد.

مشاهده مدل قطره و دستگاه های نانو گلس

برای مشاهده کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *