معرفی محصولات آتش نشانی تولید داخل

تصویر شلنگ PVC
چه امتیازی می دهید؟

فروش مستقیم انواع شلنگ های تولید داخل

محصولات

۱- شلنگ برزنتی (شلنگ آتش نشانی):

شلنگ های برزنتی
شلنگ های برزنتی

+شلنگ ها از سایز های ۱ الی ۴ اینچ در فشار های ۳۰ الی ۶۰ بار فشار تولید میشود (برزنتی)  

شلنگ های برزنتی از نخ‌های به هم تنیده شده بافته شده این نسخه ها معمولا از نخهای پلی استر و نخههای کتان می باشد که با مقاومت فشاری بالا و با کشش زیاد به هم تنیده شده و سپس توسط دستگاه های ژاکت باف بافته می‌شوند که در سایز های ۱ تا ۴ اینچ تولید شده و بهش ژاکت گفته میشود از طرفی این شانگهای دارای یک لایه داخلی بوده که اصطلاحا به آن لایه روده گفته میشود که طی فرآیند پخت در دمای بالا و فشار بالا پخته میشود و سپس تحت فشار ها و شرایط مختلف در شرکت پارس شلنگ مورد تست قرار میگیرند و سپس وارد مرحله بسته بندی میشود.

.


۲- شلنگ های پی وی سی PVC (ضد اسید):

تصویر شلنگ PVC
شلنگ آتش نشانی PVC

+از سایز های ۱ الی ۴ اینچ در فشار های ۳۰ الی ۶۰ بار فشار تولید میشود (PVC)

شلنگ های پی وی سی که امروزه در صنعت ساختمان و حوض رییل استفاده میشود که دارای تاییدیه سازمان آتشنشانی و نظام مهندسی می‌باشد این شلنگ ها در سایز ۲.۵ بوده که در داخل قرقره ها در جعبه فایر باکس قرار میگیرد و دارای توان فشاری تا ۲۰ بار فشار میباشد.که از چند لایه تشکیل شده لایه داخلی و لایه میانی که لایه تعیین کننده فشار است و از نخ‌های با کیفیت برای افزایش فشار استفاده میشد و لایه رویه که لایه استحکام دهنده شلنگ میباشد.


۳- شلنگ های پلاستیکی (هوزریل):

تصویر شلنگ پلاستیکی
شلنگ پلاستیکی

شلنگ های پلاستیکی بیشتر از نمونه پارچه های، نواری یا همان برزنتی است. بیشترین استفاده از این نوع شیلنگ در ساختمان ها و مکان هایی است که استفاده کنندگان تخصص استفاده از تجهیزات اطفاء حریق پیشرفته را ندارند. شیلنگ های آتش نشانی پلاستیکی یا هوزریلی که به همراه قرقره مخصوص مورد استفاده قرار میگیرد که به آن قرقره هوزریلی می گویند. قرقره های هوزریلی در زمان اطفاء حریق می توانند برای شما بسیار مفید و کارآمد باشند، چرا که باز کردن این شیلنگ ها بسیار راحت می باشد و افرادی که هیچ تخصصی در زمینه آتش نشانی ندارند هم می توانند از این شیلنگ و قرقره ها استفاده کنند.


آماده همکاری با مراکز فروش و شرکت ها در رابطه با محصولات سفارشی


برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ۱۱۷۶۵۵۸-۰۹۱۲ برای ارتباط در واتساپ کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *