آیا دچار گردن درد مزمن هستید ؟ آیا راه ماساژ گردن را نمیدانید؟ آیا بدنبال بهترین ماساژور گردن هستید ؟

ماساژور گردن باهوش
چه امتیازی می دهید؟

آیا دچار گردن درد مزمن هستید ؟ آیا راه ماساژ گردن را نمیدانید؟ آیا بدنبال بهترین ماساژور گردن هستید ؟

گردن درد یکی از دردهای رایج عضلانی است. گردن انسان در طول سال‌ها زندگی بارها در معرض آسیب‌های جزئی و گاهی نیز آسیب جدی قرار می‌گیرد. هر دردی در هر نقطه از بدن آزار دهنده است اما از آن جا که گردن ارتباط نزدیکی به ستون فقرات کمر و رشته‌های عصبی در نخاع و سر دارد، بسیاری از بخش‌های بدن از جمله چشم‌ها، سر، بازوها، دست‌ها، کتف، کمر و نقاط دیگر را نیز تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. این درد می‌تواند تا جایی پیش برود که انسان را از انجام فعالیت‌های روزمره باز دارد. بهترین راهکار برای درمان درد گردن استفاده از ماساژور گردن است. ممکن است بسیاری از افراد از درد ناشی از مشکلات گردن رنج ببرند اما توان و فرصت مراجعه به یک ماساژور حرفه‌ای را نداشته باشند. دستگاه ماساژور گردن یک همراه همیشگی برای این افراد است.

گردن درد مزمن چیست و چه راهکاری دارد ؟

اگر دچار گردن درد مزمن هستید، بهترین راه استفاده از ماساژور گردن است. قبل از این به بررسی ماهیت و ویژگی این دستگاه ماساژور برای گردن بپردازیم بهتر است ابتدا کمی در مورد درد مزمن گردن و عوامل پیدایش آن صحبت کنیم. همان طور که گفتیم انسان در طول زندگی خود در معرض عوامل بسیاری قرار می‌گیرد که به گردن او آسیب وارد می‌کنند. از طرفی آسیب‌های جزئی در زمان وقوع دردی ایجاد نمی‌کنند و همین باعث می‌شود که انسان بارها این عوامل مخرب را تکرار کند. تأثیر این آسیب‌ها زمانی آشکار می‌شود که نم نم روی هم انباشته شده و به مهره‌های گردن آسیب وارد می‌کنند. بالای هشتاد درصد مردم حداقل یک بار در طول زندگی خود گردن درد را تجربه کرده‌اند. این درد ممکن است بر اثر بد خوابیدن، یا قرار گردن سر و گردن در حالات نادرست ایجاد شود.

علائم گردن درد شامل طیف گسترده‌ای از دردها است که شاید بسیاری از افراد آن‌ها را بی ارتباط به گردن درد بدانند. این علائم شامل درد گردن، درد شانه، درد بازو، دست و سر انگشتان یا مور مور شدن بازو، بی حسی دست‌ها، عدم توانایی دست در نگهداری از اجسام و افتادن مکرر آن‌ها، سردرد، تهوع، به هم خوردن تعادل هنگام راه رفتن و علایم دیگری باشد. گردن درد در دو نوع حاد و مزمن وجود دارد. نوع حاد آن دردی است که یکباره و به صورت ناگهانی ایجاد می‌شود و با داروهای مسکن مجاز و بدون نسخه و کمی استراحت رفع می‌شود اما درد مزمن دردی است که بیش از چند ماه طول می‌کشد. این درد نشان‌دهنده آسیب‌های مخربی است که به مرور سبب گردن درد شده و آن را به یک مشکل جدی تبدیل کرده است.

ماساژ گردن چیست ؟

ماساژ درمانی یکی از رایج‌ترین روش‌های درمانی دردهای مزمن عضلانی است که در بسیاری از افراد جوابگو است و در اکثر موارد محل تحت درمان پاسخ مثبتی به ماساژ درمانی می‌دهد. ماساژ گردن در واقع ماساژ عضلات گردن برای بهبود کامل درد و همچنین بهبود عملکرد آن است. در مزمن گردن حاصل سبک زندگی ماشینی و پشت میز نشینی در دنیای کنونی است و تنها راه پیشگیری و حتی درمان آن استفاده از ماساژور گردن است. گردن از نقاط بسیار حساس بدن است. به همین دلیل ماساژ گردن باید بسیار حرفه‌ای و به درستی انجام شود. استفاده از یک دستگاه ماساژور بسیار راحت‌تر و ایده ال‌تر است مراجعه به مراکز ماساژ درمانی است.

ماساژور گردن باهوش ems

ماساژ گردن چه اهمیتی دارد؟

امروزه نحوه فعالیت بسیاری از افراد مانند کارمندها، تایپیست‌ها، هنرمندها در حوزه‌های مختلف و بسیاری دیگر از مشاغل به گونه‌ای است که مجبورند ساعات زیادی سر خود را به سمت پایین خم کنند. تجربه نیز نشان داده افرادی که پشت میز می‌نشینند بیشتر به گردن درد مزمن دچار می‌شوند. عضلات گردن این افراد دائماً در حال انقباض است که منجر به خستگی و احساس درد می‌شود. علاوه بر آن وقتی عضلات گردن منقبض شود، جریان خون کاهش می‌یابد و اکسیژن رسانی به درستی انجام نمی‌شود. در این حالت عصب‌های مغزی دچار تنش شده و ضمن کاهش تمرکز، افراد دچار خستگی شدید می‌کنند. اهمیت ماساژ و استفاده از ماساژور گردن زمانی مشخص می‌شود که استفاده از سبب کاهش انقباضات گردن، افزایش سرعت گردش خون، کاهش خستگی و رفع درد و در نهایت ریلکس کردن می‌شود.

ماساژور گردن چیست؟

ماساژور یک وسیله بسیار کاربردی و ایده آل برای رفع اسپاسم عضلات گردن و تقویت آن‌ها و در نهایت برطرف کننده خستگی است. این وسیله علاوه بر آرامش جسمی ارامش روحی را نیز برای افراد به ارمغان می‌رود. ماساژور طراحی حرفه‌ای، اصولی و قدرتمندی دارد. برای این وسیله کارایی بسیاری تعریف شده است که سبب تسکین درد مزمن می‌شود. این وسیله علاوه بر رفع مشکلات گردنی برای بهبود سر درد، میگرن، سینوزیت، فشار چشم، دیسک گردن، کاهش عارضه‌های استرس، سندرم درد اسکلتی و عضلانی و دردهای دیگر می‌شود. طراحی ماساژور برای گردن کاملاً بر اساس ساختار گردن و شانه ساخته شده است. در نتیجه هیچ فشار اضافه‌ای به مهره‌های گردن وارد نمی‌کند. انواع مختلفی از ماساژور برای گردن وجود دارد که بهترین نوع ان را معرفی می‌کنیم.

بهترین ماساژور گردن

ماساژور باهوش EMS سبد جت بهترین مساژور برای گردن است. برای هر ماساژور امکانات متفاوتی تعریف شده و ماساژور باهوش برای کارایی بهتر دارای عملکرد گرمایشی برای افزایش گردش خون و تأثیر بهتر در تسکین درد است. این ماساژور دارای سه حالت اتوماتیک و همچنین ۱۵ حالت تنظیم به صورت دستی است و این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که بر اساس شرایط و استرس جسمی و اولویت شخصی خود بهترین حالت را برای ماساژ انتخاب کنند. این قابلیت بسیار قابل توجه است چون غالباً وضعیت کلی ستون فقرات گردنی در هر فرد سرعت بهبود درد و مشکلات گردنی او را تعیین می‌کند. بنابراین افراد می‌توانند با تنظیم حالت‌های مختلف ماساژور باهوش نیازهای ماساژدرمانی گردن خود را رفع کنند.

ماساژور گردن باهوش ems
ماساژور گردن باهوش

ویژگی‌های مهم ماساژور گردن باهوش

این ماساژور با ماساژورهای معمولی و سنتی کاملاً متفاوت بوده و تکنولوژی نوینی در ساخت آن به کار رفته است. این ماساژور با گرمای حدود ۱۰۰ درجه فارنهایت به درون پوست کردن نفوذ می‌کند و عضلات آن را به صورت عمیق شل می‌کند. هدایت گرمایی و الکتریکی بالای این ماساژور آن را به یکی از بهترین دستگاه‌های ماساژ تبدیل کرده است. پد سیلیکونی به کار رفته در این وسیله نرم و کاملا سازگار با پوست است  و وقتی گرما در آن برقرار می‌شود مانند یک حوله گرم عمل کرده و آرامش عمیقی به عضلات گردن هدیه می‌کند. بنابراین بازرترین کارایی این دستگاه، ماساژ با استفاده از حرارت است. این دستگاه با بهبود گردش خون و کاهش استرس تأثیر بسیار قابل توجهی در تقویت سیستم ایمنی دارد. علاوه بر آن سبب بهبود انعطاف‌پذیری و افزایش تولید آندورفین‌ها یا همان مسکن‌های طبیعی بدن می‌شود.

از دیگر ویژگی‌ها و مشخصات فنی ماساژور گردن باهوش کارایی مؤثر آن به جهت خاصیت الکتریکی و مغناطیسی ایجاد شده در این دستگاه به وسیله دو پالس الکتریکی است. آهنربای تعبیه شده در این دستگاه  سبب بهبود گردش خون در کل بدن و رفع خستگی می‌شود. نکته جالب این جا است که شارژ این ماساژور فقط با یک یو اس بی امکان‌پذیر است. عملکرد پیش فرض این دستگاه در مورد میزان حرارت آن با دمای بدن انسان هماهنگ است و سبب تسریع گردش خون می‌شود. دسترسی راحت این ماساژور در هر زمان سبب محبوبیت شده است. تصور کنید زمانی که پست میز کامپیوتر مشغول به کار هستید و یا زمانی که در حال رانندگی یا هر فعالیت دیگر هستید می‌توانید از این ماساژور استفاده کنید. فقط  توجه کنید نباید بیشتر از بیست دقیقه به صورت مداوم از این وسیله استفاده کنید.

قیمت ماساژور گردن

قیمت هر ماساژور برای گردن با توجه به نحوه عملکرد و کارایی آن مشخص می‌شود. بنابراین در مورد ماساژورهای مختلف باید انتظار قیمت‌های مختلفی داشته باشید. در این بین ماساژور باهوش سبد جت ارزان‌ترین ماساژور گردن می‌باشد. که در مقابل قیمت مناسب و معقولی که دارد از کیفیت فوق العاده‌ای برخوردار است. تکنولوژی پیشرفته در این دستگاه و خلاقیت در طراحی از آن یک ماساژور ایده‌ال و استثنایی برای درمان دردهای مزمن گردن ساخته است. خرید این محصول با توجه به قیمت مناسب آن یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می‌شود. چرا که ماساژور باهوش سبد جت به دلیل کیفیت عالی طول عمر بالایی دارد. و شما می‌توانید تا سال‌ها از آن استفاده کنید. این محصول صرفاَ برای بهبود درد مزمن گردنی نیست و شما می‌توانید در هر زمان که احساس خستگی می‌کنید با استفاده از ان ریلکس کرده و به آرامش برسید.

ماساژور گردن باهوش (ٍems)

ماساژور گردن باهوش سبد جت را چگونه خریداری کنیم؟

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که برای دردهای عضلانی و مزمن گردن خود به دنبال درمان‌های دارویی نیستید. و یا از درمان دارویی نتیجه ایده‌آلی نگرفته‌اید، می‌توانید با خرید یک ماساژور، بدون هیچ عارضه‌ای به درد کردن خود خاتمه داده. و پس از درمان قطعی نیز برای بهبود عملکرد مهره‌ها و عضلات گردنی از آن استفاده کنید. بنابراین خرید ماساژور باهوش سبد جت برای کردن یک تیر و دو نشان است. شما می‌توانید به راحتی وارد سایت سبد جت شده و این محصول را سفارش دهید. لینک زیر پل ارتباطی شما با سبد جت است.

https://www.instagram.com/sabadjet/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *